Elastyczność i wszechstronność

Ksenos to system do cyfrowej rejestracji wideo (VMS) wyróżniający się nowoczesnym i dopracowanym interfejsem użytkownika, niezwykle wysoką ergonomią oraz stabilnością i skalowalnością przewyższającą inne systemy w swojej klasie. Systemy Ksenos obsługują zarówno DOWOLNE kamery IP (RTSP i ONVIF) jak i kamery analogowe (poprzez karty wideo Comart). Pozwala to budować centra monitoringu korzystając ze sprzętu różnych producentów i nie martwić się o koszty ewentualnej rozbudowy w przyszłości.


Zobacz nasilniejszą platformę ochrony wideo w akcji!


(więcej prezentacji wideo w dziale wsparcie)

Najważniejsze cechy systemu KSENOS:

  • Dowolna ilość widoków użytkownika
  • Ściana wideo
  • Wielopoziomowa kontrola dostępu
  • Intelligentne wyszukiwanie
  • Mapy cyfrowe obiektu
  • Pojedyńczy i wielokanałowy import i eksport materiału
  • Powiadomienia o zdarzeniach
  • Opcjonalnie ANPR i LPR
Zapytaj o licencję demo

Ściana monitorów za jednym kliknięciem

Funkcjonalność ściany monitorów (virtual matrix) pozwala na stworzenie matrycy z użyciem wszystkich podłączonych monitorów. Tym samym oprogramowaniem realizujemy jednocześnie zarówno podgląd na ścianie monitorów jak i wyszukiwanie wraz z powiadomieniami na monitorach nie wpiętych w macierz podglądową. Możliwości są w zasadzie nieograniczone.

STOP. Wystarczy tych opisów funkcjonalności.
Możesz oczywiście czytać dalej, ale czy nie lepiej zainstalować DEMO i samemu sprawdzić jak to działa?


 

Elastyczna architektura klient - serwer


KSENOS jest gotowy sprostać wszystkim wymaganiom. Wysoka elastyczność pozwala na rozszerzanie systemu, obejmując zakresem bardzo wiele lokalizacji i rejestratorów lub pracę jako samodzielna lokalna stacja monitoringu. Ksenos jest zaimplementowany w standardowej architekturze klient - serwer, zapewniającej możliwość połączenia klienta desktop lub mobilnej aplikacji klienckiej do rejestratora w dowolnej lokalizacji.

Jesteś w podróży? Zabierz ze sobą kamery...

Aplikacja mobilna KSENOS pozwala na zdalny podgląd, wyszukiwanie oraz kontrolę PTZ. Innowacyjna linia czasu w dłoń i masz spokojną głowę w podróży.

Pobierz odpowiednią dla Ciebie aplikację iOS lub Android.


Automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Ksenos integruje się z systemem LPR firmy ARH (www.arh.hu) – dodatkowe opcje w systemie reguł pozwalają wówczas na rozpoznawanie tablic i sterowanie np. bramami, lub generowanie alarmów i zdarzeń.

W celu uzyskania szcegółowych informacji prosimy o kontakt.


Poznaj rozwiązanie KSENOS zupełnie za darmo.
Zamów licencję DEMO, pobierz instalator i sprawdź osobiście oprogramowanie KSENOS w akcji!


Profesjonalna konfiguracja gwarantująca niezawodność

Wszystkie elementy naszego systemu są optymalizowane pod kątem najwyższej wydajności. Podejmujemy wszelkie możliwe działania w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności każdego uruchamianego urządzenia.