Kariera

Regionalny doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • Dystrybucja produktu partnerom na podległym terenie
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi partnerami
  • Prowadzenie dokumentacji z działań handlowych (Raportowanie)
  • Reprezentowanie firmy na przetargach
  • Ścisła współpraca z Partnerami

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zorientowanie na cel
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość podstawowa obsługi komputera

Mile widziane:

  • Znajomość branży CCTV elektronicznej, technologii IT lub budownictwa

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Podstawowe narzędzia pracy, samochód służbowy po osiągnięciu efektów sprzedażowych
  • Innowacyjne produkty, najlepsza jakość na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy (CRM, materiały marketingowe, wsparcie dystrybucji, podstawowa baza klientów)
  • Szkolenia sprzedażowe, techniczne oraz opieka przełożonego
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacja@indingo.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".